10 סדרות אנימה שכולם חיכו להם ומגיעות חדשות ב- 2023

10 סדרות אנימה שכולם חיכו להם ומגיעות חדשות ב- 2023

השנה בישראל יהיה חם יותר מתמיד עם האנימות הבאות:

בעוד שכולם מדברים על סרטי האנימה החדשים שהולכים לצאת יש גם כמה סדרות חדשות ומבטיחות ששווה לחכות להם. הנה עשר מהדורות אנימה שאסור לכם לפספס הקיץ, יחד עם המידע העדכני והטריילרים שלהן :

ג'וג'וטסו קאיזן עונה 2

האנימה הראשונה ברשימה היא ג’וג’וטסו קאיזן עונה 2. יוצאת ב – 6.7.2023המכשפים חוזרים בסגנון אנימציה עם שינוי במאי מפארק Sunghoo ל Shota Goshozono. עברו יותר משנתיים מאז שעונה 1 הסתיימה במרץ 2021. והשנה הסדרה מגיע עם עוד 24 פרקים.

סרט ההמשך ירוץ במשך 2 קורסים רצופים, כשהראשון יתמקד בימיו הראשונים של סאטורו גוג‘ו עם גטו סוגורו ו-טוג’י פושיגורו. הם גם שיתפו עיצובי דמויות עבור כמה מהדמויות כשהיו צעירים, ותוכלו לצפות בטריילר:

יוג’י איטדורי הוא ילד עם כוח פיזי אדיר, למרות שהוא חי חיי תיכון רגילים לחלוטין. יום אחד, כדי להציל חבר לכיתה שהותקף בקללות, הוא אוכל את האצבע של ריומן סוקונה, ולוקח את הקללה לתוך נשמתו. מכאן ואילך, הוא חולק גוף אחד עם ריומן סוקונה. כשאחד מהמכשפים החזקים ביותר מדריך אותו. סאטורו גוג’ו, איטדורי מתקבל לבית הספר הנלחם בקללות התיכון טוקיו ג’וג’וטסו. וכך מתחיל סיפור הגבורה של ילד שהפך לקללה כדי לגרש קללה, חיים שמהם הוא מתחיל לעולם לא יכול היה לחזור אחורה.

זום 100: רשימת דליים של המתים

זום 100 אנימה חדשה

© Haro Aso, Kotaro Takata, Shogakukan / Zom100 Project

אני מצפה לאנימה החדשה הראשונה של קיץ 2023 ויש לי תקוות גדולות ב-זום 100: רשימת הדליים של המתים. יש לה פוטנציאל להיות אחת התוכניות הטובות של השנה. בהתבסס על המנגה הפופולרית seinen מאת Haro Aso, היוצר של Alice in Borderland. האנימה הזו תציע תצפית חדשה על ז’אנר ההישרדות הזומבים. מהוויזואליה והטריילר, נראה שיש לו אווירה דומה ל-Call of the Night. אתה יכול לראות את הטריילר למטה:

הסיפור עוקב אחר אקירה טנדו בן ה-24, שגר בדירה עמוסה ומקנא בדמויות בסרט זומבים שהוא צופה בו. לאחר שסבל שלוש שנים מפרכות בתאגיד נצלני ביפן, רוחו של אקירה נשברת, והוא חסר את הביטחון להתוודות על אהבתו לעמיתו היפה לעבודה, אוהטורי. הכל משתנה כשהוא מבין שהעיר מוצפת על ידי זומבים. למרות שהמתים רודפים אחריו, אקירה מרגישה חיה יותר מאי פעם!

 
 
 
 

בליץ': קשת מלחמת הדם של אלף השנים חלק 2

RELATED ARTICLES